BIERZMOWANIE

Sakrament Bierzmowania dla naszej Młodzieży odbędzie się we wtorek 7 Maja o godz. 7 wieczorem w Kościelele Sw. Franciszka Borgia.

Po uroczystości zapraszamy na mały poczęstunek i zdjęcie z Ks. Biskupem oraz odebranie Certyfikatów Sakramentu Bierzmowania.

Bierzmowania odbędzie zaraz po Wielkanocy, prosimy aby każdy skorzystał z Sakramentu Spowiedzi ponieważ nie będzie już dodatkowej spowiedzi przed bierzmowaniem.

Próba z Rodzicami i Swiadkiem jest obowiązkowa i odbędzie się we wtorek 30 kwietnia od godz.7 - 9 wieczorem w Parafi Sw. Franciszka Borgia.

W poniedziałek 29 kwietnia sprzątanie Kościoła.


Potrzebne dokumenty: (1) kopia Swiadectwa Chrztu Sw.; (2) podpisany Certyfikat Swiadka - Sponsora do Bierzmowania.

Swiadkiem nie może być rodzic. Proszę poprosić członka rodziny lub osobę żyjącą w zwiazku sakramentalnym, wierzącą i praktykującą. Certyfikat Swiadka powinien być podpisana przez ks. proboszca parafii do której swiadek przynależy,

Imię patrona i jego krótki zyciorys oraz uzasadnienie wyboru powinien byc wydrukowany. Proszę zwrócić uwagę, aby każdy kandydat umiał odpowiedzieć dlaczego wybrał imię danego świętego - Ks. Biskup bardzo często zadaje to pytanie.

Uczestnictwo w Nabozenstwie Drogi Krzyżowej w piątki w okresie Wielkiego Postu i Mszę Sw. w Kościelele Sw. Franciszka Borgia każdą trzecią niedzielę miesiaca o godz.1:30.

W piątek o godz. 19:00, 15 marca zapraszamy do Parafi Sw. Franciszka Borgia młodzież wraz z rodzicami na nabozeństwo Drogi Krzyżowej i Mszę Sw. na której homilę wygłosi specjalnie dla Kandydatów ks.Jaworski. Obecność wszystkich jest obowiązkowa. Młodzież dostanie 3 rozważania do czytania podczas nabożeństwa.

Dodatkowe pytania prosimy kierowac do Kat. Krystyny Wójcik-Majka. SMS na numer 773.633.4226 lub email: krysiaczek1625@gmail.com